Välisrulood ZIIP aknaavas

Välisrulood ZIIP aknaavas

Välisruloo ZIIP terrassi seinana

Välisruloo ZIIP terrassi seinana

Välisrulood ZIIP terve klaasfassaadi ulatuses

Välisrulood ZIIP terve klaasfassaadi ulatuses

Välisruloode paigaldusviisid

Screenkangaga välisruloo vaadatuna ruumist

Välisruloo Refleksol 103

Välisruloo Refleksol 103

Välisruloo XL terrassil

 

IMG_0626

Välisruloo suletuna

XL tamar välisruloode kangad

XL tamar välisruloode kangad


Välised rulookardinad

Välised rulookardinad on mõeldud paigaldamiseks akna välisküljele. Võrreldes akna siseküljele ( tuppa )  paigaldatud rulooga on välisel rulool üks oluline eelis – kuna kangas paikneb sel juhul akna välisküljel, ei soojene päikeselise ilma korral aknaklaas ning ruumis olev temperatuur on seetõttu oluliselt madalam. Kuna välisruloodel kasutatakse läbipaistvat 5% screenkangast, siis on aken ka suletud ruloo korral mingil määral läbipaistev – see on eriti oluline just kohtades, kus soovitaks piirata päikse kuumutavat-pleegitavat mõju, samas piiramata oluliselt aknast avanevaid vaateid.

Välisruloode juhtimiseks kasutatakse üldjuhul elektriajamit mida juhitakse seinalülitist või distantsjiuhtimispuldist. Elektriajami saab ühendada ka päikeseautomaatikaga, mis juhib rulood ka siis kui kedagi kodus ei ole. Soovi korral saab välisruloo tellida ka käsiajamiga ( VÄNTAJAM ).

Välisruloo võib paigaldada aknaavasse otse vastu aknaraami või siis aknaava ette seinale. Aknaavasse paigaldatud ruloo on silmatorkamatum, kuid varjab ära osaliselt klaasipinna aknaava üleservas ca. 10cm ulatuses. Seinale paigaldatud ruloo torkab taas kaugelt vaadates enam silma, samas on aknaava ülestõstetud ruloo korral täiesti vaba. Seetõttu on enne paigaldus mõistlik endale selgeks teha ühe ja teise paigaldusviisi plussid ja miinused.

Välisruloode tellimisel soovitame kindlasti kohale kutsuda meie spetsialisti, et siis koostöös leida just teile sobiv parim lahendus.


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee