Plisseerkardin TÜÜP 4 suletudPlisseerkardin TÜÜP 4 avatud allPlisseerkardin TÜÜP 4 avatud ülevalPlisseerkardin TÜÜP 4 keskasendis Plisseerkardinad TÜÜP 4

DL plisseerkardinad – paigaldus


Plisseerkardinad

Plisseerkardinad on meie tooteartikkel, mille suurim eelis on süsteemide mitmekesisus: aknale integreeritud plisseerkardinad (st. aken või uks avaneb koos kattega) valmistatakse mõõtude järgi reguleerimissuunaga ülevalt alla või alt üles, mis omakorda loob võimaluse katta aken altpoolt ja ülemine osa jätta päevavalgusele ja vaatele avatuks – kõrgete tänavapoolsete  aknapindade ideaalne lahendus.

Oma kvaliteetsete toodete poolest tuntud erinevate Euroopa tarnijate abiga pakume kokku 15  käsitluse süsteemi lahendust. Plisseerkardinad on kinnitatavad kas aknaraamile või seinale lähtudes valitud süsteemist. Samuti on võimalik tellida erikujulist lahendust nii kolmnurksetele, rombikujulistele kui ka ümmargustele akendele. Ühele käsitluse süsteemile on võimalus valida lisaks ka kahe erineva kangaga lahendust – sel juhul näiteks magamistoas saab päevaseks ajaks katta aken valgust läbilaskva kangaga ja öösel täispimendav plisseerkardina kangas aknale ette tõmmata. Süsteem on sellel juhul 1 kuid kangaid 2.

Väga suurest kangaste valikust leiab mustrilisi, ühevärvilisi ja erineva valguse läbilaskvusega või täispimendavaid kangaid. Valitud kangast oleneb plisseerkardina maksumus ja meil on alati hea meel pakkuda Teile mõistliku hinnaga kvaliteetseid tooteid!

Plisseerkardina süsteemidega ja materjalidega saab tutvuda meie kaupluses Tallinnas, Sõpruse pst.176 või kontoris Laki 5d.


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee