Minikassettruloo

Minikassettruloo on plastikust aknaraamile kinnitatav aknakate, mille maksimaalne laius on 160cm ja kõrgus olenevalt kangast kuni 200cm.

Aknaraamile paigaldatud minikassetruloo on peaaegu märkamatu ja moodustab aknaga ühtse terviku: Minikassett on nagu osa aknast, aknalaud on vabalt kasutatav ja akna avamisel ei ole vaja rulood ülesse tõsta nagu aknaavasse või seinale paigaldatud ruloo korral tegema peab.

Minikassetruloo on varustatud rullikatte ja külgliistudega. Rullikate kaitseb kangarulli tolmu eest, külgliistud hoiavad kanga akna avamisel  vastu  aknaraami, hoides ära selle tuules lehvimise. Kardin toimib kergelt kuulketist tõmmates, ketimehhanismi sisseehitatud pidur tagab kanga püsimise soovitud kõrgusel. Ülesse tõstetud kangas on võimalik kerida täiesti kassetti sisse. Minikassettruloo süsteemi värvid:  valge ja tumepruun.

AS Veepisara lai kangavalik ühevärvilistest ja mustrilistest kangastest loob eelduse mitmekesiseks sisustamiseks. Soovides piirata vaadet, pimendada ruumi või säästa klaasi kaudu eralduvat energiat, saab kangaid valida neid tegureid arvestades.

Minikassettruloo kangaste põhivaliku moodustavad 23-aasta jooksul tellijate lemmikuks kujunenud materjalid alates ühevärvilistest valgust poolläbilaskvatest materjalidest kuni pilkupüüdvate täispimendavate kangasteni. Lisaks on võimalik valida minikassettruloole spetsiaalselt teie jaoks tellitavaid kangaid Euroopa suurimatelt rulookanga tootjatelt.

Meie kodulehelt saate esitada päringu minikassettruloo maksumuse kohta..

Minikassettruloo tellimuse täitmise tähtaeg oleneb hetkel järjekorras olevate ruloode hulgast ja valitud kangast. Tellimuse täitmise tähtaeg oleneb hetkel järjekorras olevate ruloode hulgast ja valitud kangast. Tellimuse esitamisel oskame öelda teile  täpselt ruloo valmistamiseks kuluva aja hetke seisust lähtudes ja peame sellest kinni. Väga üldistatult on tellimuse täitmise tähtaeg ruloodele 1-3 nädalat.

 


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee