päikesevarjud markilux

markilux 889

päikesevarjud markilux

markilux 1550

päikesevarjud markilux 990

markilux 990

päikesevarjud markilux 6000

markilux 6000

päikesevarjud Markilux Pergalo 110 2

markilux pergalo 110


Markilux

MARKILUX markiis ei ole lihtsalt päikesevari, see on elustiil. AS Veepisar pakub  maailma juhtiva kvaliteetmarkiiside valmistaja Schmitz-Werke GmbH & Co toodetud MARKILUX markiise, mis oma disainilt ja omadustelt on selle ala maailma tipp. Enamus Markiluxi markiisimudelitest on võitnud maailma juhtivaid disainiauhindu, nagu näiteks reddot design award ja IF design award.

Markiluxi mudelivalikus on ligi 20 erinevat terrassimarkiisi mudelit, valida saab avatud-, poolkassett- ja täiskassetkonstuktsiooniga markiiside vahel. Markiisikonstruktsioonidel on kaheksa standardvärvi, kuid võimalik on tellida markiisikonstruktsioone kogu RAL värvipaleti ulatuses. Lisaks terrassimarkiisidele on valikus erinevad klaasfassaadide, talveaedade ja välialade markiisisüsteemid. Kõik valikus olevad markiisikangad on vee- ja pleekimiskindlad !

Ootame Teid tutvuma Markilux terrassimarkiiside mudelitega meie uuenenud markiisinäidiste väljapanekul aadressil Sõpruse pst.176.

Kui soovid oma naabrist erineda, on MARKILUX markiis selleks üks võimalus !

Meie pakutavad terrassimarkiisid on testitud vastavalt DIN EN 13561 normidele ning omavad tuulekindluse klassi 2, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 10,4m/s

Markilux terrassimarkiiside garantii nii kangale, konstruktsioonile kui mootorile on 5 aastat.


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee