carnival_pea_roll_main_1

Ruloo Wonderland

Ruloo Wonderland

Ruloo Jurassic

Ruloo Jurassic

Ruloo Night Night Glow pimedas helendavate tähtedega

Ruloo Night Night Glow pimedas helendavate tähtedega

Ruloo Topaz

Ruloo Topaz

 

Klassikaline ruloo

Elektriajamiga rulood

Elektriajamiga rulood

Ruloo ääred

Klassikalise ruloo Standard paigaldamine

Ühevärvilised poolpimendavad kangad

Ühevärvilised poolpimendavad kangad Domino poolpimendavad kangad


Rulood

Rulood

Ruloo on kõige soodsam ja lihtsam aknakatte lahendus. Klassikaline versioon koosneb torule kinnitatud kangast, juhtmehhanismist ja kinnitusklambritest. Mehhanismide ja kinnituste enamlevinud värv on valge, kuid valida saab ka halli, pruuni, musta, antratsiithalli või metallsete toonide hulgast.

Kõik rulood valmistame tellimuse järgi. Veepisara jaoks ei ole olemas erimõõtusid ja standardmõõtusid, on tellitud mõõdud.

Ruloo kinnitub kanduritega seinale või lakke. Kandurite suurus ja kangatoru läbimõõt sõltuvad soovitud ruloo üldlaiusest. Kangatoruna pakume nii terasest torusid millele kinnitatakse kangas teibiga, kui ka alumiiniumtorusid kus kangas kinnitud kangasoonde. Kangasoonde kinnitatud kanga korral on põhimõtteliselt välistatud oht, et kangas tuleb toru küljest lahti, nagu teibiga kinnitatud kangaste korral võib ette tulla, kui ruloo on lastud nii madalale, et toru peale ei ole enam ühtegi kangakeerdu jäänud.

A-kanga laius B- üldlaius

A- kanga laius
B- üldlaius

Ruloo tellimisel on vaja anda soovitud ruloo laius ja kõrgus ning juhtketi käelisus. Rulookanga saab välja valida juba meie juures salongis. Ruloo paigaldamisel aknaava sisse möödetakse ava laius ja kõrgus mis ongi ruloo üldmõõtudeks. Jälgima peaks, et avasse paigaldatav ruloo ei hakkaks segama akna avamist. Ülestõstetud ruloomehhanismi kõrguseks on sõltuvalt toru läbimõõdust 6…8cm. Arvestama peab ka sellega, et avasse paigaldatud ruloo kangas ei kata kogu ava laiust – juhtketi pool jääb ava külje ja rulookanga vahele 2….3cm ja 0-poolel 1….2cm. Paigaldades ruloo ava ette seina peale soovitame paigaldada ruloo nii, et kangas ulatuks kummagil küljel ca.5cm üle ava serva. Selline paigaldus vähendab oluliselt valguse pääsemist tuppa kanga ja seina vahelt. Kasutades termokangast aitab see ka toa termoregulatsiooni – suvel pääseb vähem kuuma aknakaudu tuppa ning talvel toasooja akna kaudu välja. Ava ette seinale paigaldamisel on ruloo optimaalne paigalduskõrgus ca. 10cm aknaavast kõrgemale, selle järgi arvestatakse ka torule keritava kanga kogus. Kui soovite ruloo paigaldada kõrgemale, või kui soovite, et rulood oleks võimalik lasta aknaavast allapoole, siis tuleks sellest ruloo tellimisel kindlasti teada anda, sest muidu ei pruugi hiljem kangatorule keritud kangast selleks piisata. Soovi korral pakume parima lahenduse leidmiseks konsultatsiooni ja mõõtmist teie juures kohapeal ning hiljem ka paigaldust.

Ruloode valmistamiseks pakume väga laia kangavalikut. Kangaste põhivaliku moodustavad 25-aasta jooksul tellijate lemmikuks kujunenud materjalid alates ühevärvilistest valgust poolläbilaskvatest materjalidest kuni pilkupüüdvate täispimendavate kangasteni .

Kangast on võimalik valida ka kataloogidest. Pakume spetsiaalselt teie jaoks tellitavaid kangaid Euroopa suurimatelt rulookanga tootjatelt.

Meie kodulehelt saate esitada päringu ruloo maksumuse kohta. Rulookangaid saate valida meie salongis Sõpruse pst.176 ja tehasepoes Laki 5d.

Tellimuse täitmise tähtaeg oleneb hetkel järjekorras olevate ruloode hulgast ja valitud kangast. Tellimuse esitamisel oskame öelda teile  täpselt ruloo valmistamiseks kuluva aja hetke seisust lähtudes. Tellimuse täitmise tähtaeg ruloodele on laokangaste korral 2-5 tööpäeva ja tellitavatel 1-3 nädalat.

Soovi korral saab ruloo varustada elektriajamiga. Pakume erineva hinnatasemega elektriajameid, valikus on nii 230V toitega ajamid kui ka ajamisse integreeritud liitiumakuga elektriajamid, sellise ajamiga ruloo paigaldamine on imelihtne – ei mingit kaabeldust ! Ruloodel paikneb ajam peidetuna ruloo torus. Elektriajami juhtimiseks võib valida lüliti või puldi. Elektriajami saab ühendada ka maja juhtautomaatikaga.

Screenkangast rulood sobivad kasutamiseks ka välistingimustes, kus kanga omadused ka paremini mõjule pääsevad. Screenkangas oma omadustelt ei piira vaadet, samas peatab kuni 95%päikese UV kiirgusest, on tulekindel ja kestab~20 aastat.

Ruloode võimalikud laiused sõltuvalt toru läbimõõdust:

Rulood Standard:

28mm terastoru teibiga, laius kuni 210cm, valged plastkandurid

36mm terastoru teibiga, laius kuni 280cm, valged plastkandurid

Rulood Premium:

32mm alumiiniumtoru kangasoonega, laius kuni 210cm, metallkandurid plastkatetega, värvivalik

40mm alumiiniumtoru kangasoonega, laius kuni 300cm, metallkandurid plastkatetega, värvivalik

45+mm alumiiniumtoru kangasoonega, laius kuni 350cm, metallkandurid plastkatetega, valged

63mm alumiiniumtoru kangasoonega, laius kuni 410cm, metallkandurid, valged

Ruloode Premium eelised ruloode Standard ees:

  1. Kangas kinnitub torule spetsiaalsesse soonde, mitte teibiga – ei tule kunagi lahti toru pealt
  2. Metallkandurid
  3. Sujuvama liikumisega ketimehhanismid
  4. Kandurite ja mehhanismide värvivalik: valge, helehall, antratsiithall, pruun, must

Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee