Finess ja Amoflex Francesco 003

FINESS koos kandekonstruktsiooniga SYNCRA

finess

FINESS

FINESS ja aknamarkiisid OPTIMA

Tamar markiisikangad 2018+


Finess

Terrassimarkiisid Finess sobivad väliterrasside katmiseks nii kodudes kui ka kohvikutes. Terrassimarkiis Finess on konstrueeritud spetsiaalselt põhjamaistesse tingimustesse, arvestades siinseid muutlikke ilmaolusid. Markiisi detailid on valmistatud Norras ning kombineerituna Saksamaal valmistatud kangaga kokku pandud Soomes.

Patenteeritud kaldenurga seadmise süsteem võimaldab kanga kaldenurka muuta ilma tööriistu kasutamata ja hoiab esiprofiili sirgena ka pärast tugevaid tuuli. Esiprofiil on varustatud loodiga, lihtsustamaks markiisi loodimist pärast kaldenurga muutmist. Liigendvartes asuvad topeltvedrud hoiavad kanga pingul ka siis kui kangas on märg. Markiisi kandurid ja kaldenurgaseade on valmistatud eriti tugevast survepressitud alumiiniumist. Kõik kasutatavad metallosad on roostevabast terasest. Markiisi profiilid ja detailid on survepressitud alumiiniumist, värvitoon on helehall RAL7035.

Ühes tükis valmistatud Finess terrassimarkiisi suurim laius on 7m ja ulatus 3,6m, soovi korral saab markiise järjestikku ühendades valmistada ka kuni 18m laiuse markiisi. Saavutamaks täielikku veekindlust ja et vesi kangale ei koguneks, on markiisi soovituslik laskumisnurk  25cm, 3,6m ulatuse korral 30cm ulatuse meetri kohta.

Lisavarustusena pakume markiisi katteprofiili mis kaitseb seinale paigaldatud markiisi kokkukeritud asendis ilmastikutingimuste eest ning katab ka vahe seina ning kangarulli vahel.

Terrassimarkiisi juhtimiseks saab valida väntajami või elektriajami.
Meie pakutavad terrassimarkiisid on testitud vastavalt DIN EN 13561 normidele ning omavad tuulekindluse klassi 2, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 10,4m/s,  mudelid Finess ja Polaris ulatusega kuni 3meetrit omavad isegi tuulekindluse klassi 3, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 13,5m/s  !

Terrassimarkiiside garantii nii kangale, konstruktsioonile kui mootorile on 5 aastat !


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee