Ruloo ja voldikkardin kaasaegses kodus

kodukiri 2019
“Minu kodu on minu kindlus”!
Kaasaegsete turvasüsteemide kõrval soovime kaitsta oma kodust keskkonda esmajoones võõraste pilkude eest. Tihedas linnakeskkonnas muutuvad uusarenduste aknad järjest suuremaks sest uue kodu otsijad hindavad suuremat päevavalguse hulka toas. Järjest enam on tegu 3-4-erineva suurusega üksteise kõrvale paigutatud aknaraamiga.
Akna katmise võimaluste rohkus võib esialgu silmade eest kirjuks võtta. Soovitan teha aknast foto ja mõõta ära klaaspinnad- nii on lahenduseni jõudmine tunduvalt kiirem protsess sest valik on tõesti suur.
AS Veepisar on tootnud Eestis ruloosid ja pakkunud erinevaid akna katmise süsteeme 25 aastat. Ruloo töö põhimõte on ajast-aega sama- muutuvad kangad ja tehnika täiustumisel on lisandunud elektriline ja aku toitel töötav kaugjuhitav ruloo. Soovi korral pakume ka 2-erineva kangaga rulood, millest üks kangas on näiteks valgust läbilaskev nn.
päevakangas ja teine täispimendav.
Klassikalise ruloo tööpõhimõte on lihtne ja teenib kasutajat kaua.
Rulookanga määrdumisel või lihtsalt väikese interjööri värskenduse soovi korral on võimalik vahetada rulool kangas luues ruumile uus värskem ilme. Rulookanga mustrid on hetkel pigem tagasihoidlikud ja põhitähelepanu on suunatud kanga faktuurile.
Kui 10 aastat tagasi oli voldikkardin(e.plisseerkardin) eksklusiivne ja hinnaline toode , siis tänapäeval on see juba täiesti mõistliku hinnatasemega praktiline lahendus. Voldikkardina suur eelis on tema juhtimisvõimalus suunaga alt ülesse ja ülevalt alla. Kõrgetel aknapindadel saab katta alumise osa ja jätta avatuks enda silmade kõrguse vaate. Nii on näiteks linnas tuba kaitstud tänaval jalutajate pilkude eest ja avatud enda vaade välja. Selline lahendus on mõistlik valik ka eelpool kirjeldatud uusarenduste suurtele aknapindadele.


www.veepisar.ee