3 ruumi, kuhu lamellkardinad igati sobivad

Veepisar-blogi-lamellkardinad

Lamellkardinad on klassikaline valik töisemate ja ametlikumate ruumide jaoks, kuid mitte ainult. Toome täna välja mõned ideed püstlamellkardinate kasutamiseks, mille seas leidub nii oodatut kui ka ootamatut, loe lähemalt!

1. Kontoriruumide klassika

Eelmisest kümnendist on kinnistunud trend eelistada kontoris just lamellkardinaid. Uus sajand tõi palju büroohooneid, mis kasutavad suuri ja avaraid aknaid, mille jaoks need täpselt sobivad. Ka tänapäeval eelistatakse neid oma tööruumides, küll aga juba traditsioonilisema valikuna.

Et aga lamellkardinad kontoris üksluisena ei mõjuks, on soovitav kasutada kahte või isegi mitut värvi kangast ühes ruumis. Samuti võib mõni julgem toon värskendavalt mõjuda. Lai värvivalik kangaste seas seda kõike ka võimaldab.

2. Kunstipärane elutuba

Kui sinu elutoas on kindel stiil ja värv (või kui vähemalt planeerid midagi sellist) ning samuti suured ja avarad aknad, siis hea viis seda kõike rõhutada on just lamellkardinaid kasutades. Läbiv värv saab niimoodi jätkuda sisustuselt aknalävele.

Elutuba võib lisaks tähistamiste ja puhkamise funktsioonidele omada ka põnevat stiili, mis igapäevategevustele vürtsi lisab. Kardinad on üks detail, millega sellist olustikku ka luua saab.

Kui otsid midagi julgemat või malbemat, siis kangavaliku seast leiab kõike.

3. Rahulik magamistuba

Kuigi viimase aja trend soovitab tööruumides lamellkardinaid valides olla julgem, siis seevastu magamistoas võib jääda rahulikuks ning valida soojemaid ja tuhmimaid toone. Läbi kardinakanga tuppa langev valgus mõjutab und ja mõni väga kärtsuv värv võib mõjuda ehk liiga ergutavalt.

Täielikuks toa pimendamiseks on teisi võimalusi, küll aga varjavad õigest kangast lamellkardinad hästi otse langevat valgust ja paistab tuppa sinu valitud värvina. Samuti tagab seda tüüpi kardin ka sinu privaatsuse.

Lamellkardinatega võimalusi jätkub

Lamellkardinad pole juba enam ammu igavad argiaknakatted, vaid igati trendikad ja funktsionaalsed sisustuselemendid. Kui soovid kardinaid, millega on võimalik:

  • tuua ruumi varieeruvust,
  • võimendada ruumi kujundust,
  • või vastupidi, luua rahulikku olustikku,

siis püstlamellkardinad on hea valik. Pakutud ideedega ei pea samas piirduma, professionaalse kardinasalongi abiga on võimalik pikemalt planeerida või muljetada, et leida just see õige.

Tutvu meie tootevalikuga!


www.veepisar.ee