3 põhjust, miks soetada omale markiis

1. Lai valik kvaliteetseid kangaid

Sinu majale lisab ergas markiis suvist värskust. Samas võid valida ka midagi väljapeetumat, mille all saab nii mõnusasti lesida kui ka pidada stiilseid suveõhtuid. Saadavalolevate kangaste valikus on erinevaid värve kärtsuvast malbemani ja osadel mudelitel leidub ka klassikalisi filmidestki tuntud markiisimustreid – vali ainult endale kõige meelepärasem.

Markiisid meie valikus on maailmaklassi kangast, mis peavad aastaid vastu nii vihmale, tuulele kui ka päikesele. Hooldamist vajavad need samuti minimaalselt, kuna isegi tugevam vihmasadu võib koguneva tolmu kergelt maha pesta.

Veepisar-blogi-Markiiisid-markilux 6000

2. Eesti suve jaoks igati sobilik

Suvekuudel on muutunud üsna tavaliseks see, et ilus päev tundub saabuvat, aga ilm hoopiski pöördub kurjaks. Võid teha plaane grillimiseks, kutsuda külalisi, või lihtsalt soovida päev läbi terrassil lesida, aga ometi ei pea sabin seda ära rikkuma. Sobivad markiisid võivad vihma eest kaitsta tervet su terrassi.

Kui peakski tulema päikeseline suvi, siis ka palaval päeval võib leida markiisi all varju. Kui soovid hoopiski päevitada, jääb üle vaid markiis üles tõmmata ja saadki taas nautida päikesekiiri.

3. Mugav avada ja sulgeda

Igasuguse uue lisaga majapidamises käib kaasas harjumine ja ilmselt ka jändamine, eriti kui mehaanika mängus on. Tänapäevane markiis peab olema disaini poolest lihtne ja mugav käsitsi avada ja seda ta ka on.

Üha enam leiab kasutust aga ka automaatika, mis võib mõõta tuule kiirust ja isegi päevavalguse langemist, et vajalikul hetkel markiisi sulgeda või avada. Võimalik on isegi kasutada ajamit, mis avab markiisi sulle sobival kellaajal või muu parameetri järgi.

Markiisid igale maitsele

Meie valikus on nelja tüüpi markiise, millest igaüks omab isemoodi funktsiooni ja disainivõimalusi. Kui soovid kodu täiustada millegi

  • trendika
  • praktilise
  • mugavasti kasutatavaga

siis markiisid on kindlasti sobiv lahendus, millest mõelda.

Tutvu meie markiisivalikuga!

 


www.veepisar.ee