Veepisar-blogi-aknakatted

Milliseid funktsioone pakuvad erinevad aknakatted?

21. veebruar 2018

Tänapäeval teevad aknakatted igasuguseid asju. Ammu on möödas ajad, mil pidi lihtsalt piirduma kangajupi akna ette tõmbamisega – loomulikult on tegemist väärika võimalusega, aga kui soovid midagi enamat, siis valikuvõimalusi leidub küll. Loe lähemalt meie väikest ülevaadet paarist põnevast funktsioonist, mida tänapäeva aknakatted pakuvad.


Loe edasi...


Veepisar-Blog-Zebra

Zebra ruloo omab unikaalset ja praktilist funktsiooni

1. veebruar 2018

Sageli võib inimesi panna üllatuma, kui palju erinevaid võimalusi ja funktsioone aknakatetel võivad olla. Näiteks motoriseerimine või kangaste lennukas disain on alles viimasel aastakümnel hakanud suuremat maad võtma. Täna kirjutame põnevast võimalusest, millega hõlpsalt ruumi langevat valgust ja nähtavat vaadet reguleerida – Zebra ruloost.


Loe edasi...


Veepisar-ribakardinad-blogi

Ribakardinad – miks, kuhu ja millised?

16. jaanuar 2018

Kuidas leida omale õige aknakate? Valikuvõimalusi on palju ja otsusele aitab jõuda nendega lähemalt tutvumine. Täna tutvustame kolme küsimuse abil, milliseid eeliseid pakuvad ribakardinad – ehk leiad nende näol just selle õige!


Loe edasi...


Jõulutervitus 2010


Veepisar-Blogi-Rulood

Milliseid huvitavaid võimalusi pakuvad rulood?

8. detsember 2017

Rulood võivad paljude ettekujutuses olla kui lihtsalt rullitav kangajupp, mis akna ette käib. Tegelikkuses on aga tegemist stiilse ja funktsionaalse aknakattega, mille disainimises ja kasutamises on vägagi erinevaid võimalusi. Toome nendest täna lühikese ülevaate.


Loe edasi...


Liisi juubelilogo-1

LIISI järelmaks !

22. mai 2016

AS Veepisara salongist on võimalik soetada…


Loe edasi...

www.veepisar.ee