Rulood

Rulood

Ruloo on kõige soodsam ja lihtsam aknakatte lahendus. Klassikaline versioon koosneb torule kinnitatud kangast, juhtmehhanismist ja kinnitusklambritest. Pakume vaid  töökindlat metallist mehhanismi– ja kinnitustega rulood. Mehhanismide ja kinnituste värv on valge või metallne.

Kõik rulood valmistame tellimuse järgi. Veepisara jaoks ei ole olemas erimõõtusid ja standardmõõtusid, on tellitud mõõdud.

Ruloo kinnitub kanduritega seinale või lakke. Kandurite suurus ja kangatoru läbimõõt sõltuvad soovitud ruloo üldlaiusest. Kangatoruna pakume nii terasest torusid millele kinnitatakse kangas teibiga, kui ka alumiiniumtorusid kus kangas kinnitud kangasoonde. Kangasoonde kinnitatud kanga korral on põhimõtteliselt välistatud oht, et kangas tuleb toru küljest lahti, nagu teibiga kinnitatud kangaste korral võib ette tulla, kui ruloo on lastud nii madalale, et toru peale ei ole enam ühtegi kangakeerdu jäänud.

Tellimisel on oluline aknaava mõõt (ruloosüsteemi üldlaius) juhul, kui ruloo kinnitub aknaava sisse. Kui planeerite kinnitada rulood aknaava peale ja piiravaid objekte ümber ava ei ole, siis soovitame lisada aknaavale 6cm kanga laiust . Pakume ka mõõtmist ja konsultatsiooni teie juures kohapeal ja soovi korral ka paigaldust.

Tellimisel on oluline teada keti poolsust. Näoga ruloo poole seistes paremal või vasakul.

Ruloode valmistamiseks pakume väga laia kangavalikut. Kangaste põhivaliku moodustavad 22-aasta jooksul tellijate lemmikuks kujunenud materjalid alates ühevärvilistest valgust poolläbilaskvatest materjalidest kuni pilkupüüdvate täispimendavate kangasteni .

Kangast on võimalik valida ka kataloogidest. Pakume spetsiaalselt teie jaoks tellitavaid kangaid Euroopa suurimatelt rulookanga tootjatelt.

Meie kodulehelt saate esitada päringu ruloo maksumuse kohta. Rulookangaid saate valida meie salongis Sõpruse pst.176 ja tehasepoes Laki 5d.

Tellimuse täitmise tähtaeg oleneb hetkel järjekorras olevate ruloode hulgast ja valitud kangast. Tellimuse esitamisel oskame öelda teile  täpselt ruloo valmistamiseks kuluva aja hetke seisust lähtudes ja peame sellest kinni. Väga üldistatult on tellimuse täitmise tähtaeg ruloodele 1-3 nädalat.

Soovi korral saab ruloo varustada elektriajamiga. Pakume erineva hinnatasemega elektriajameid, valikus on nii 230V toitega ajamid kui ka ajamisse integreeritud liitiumakuga elektriajamid, sellise ajamiga ruloo paigaldamine on imelihtne – ei mingit kaabeldust ! Ruloodel paikneb ajam peidetuna ruloo torus. Elektriajami juhtimiseks võib valida lüliti või puldi. Elektriajami saab ühendada ka maja juhtautomaatikaga.

Screenkangast rulood sobivad kasutamiseks ka välistingimustes, kus kanga omadused ka paremini mõjule pääsevad. Screenkangas oma omadustelt ei piira vaadet, samas peatab kuni 95%päikese UV kiirgusest, on tulekindel ja kestab~20 aastat.

 

 


Mõõdud

Teie Nimi*

E-post*

Telefon*

Täiendav info/märkused


www.veepisar.ee